REZERWACJE DLA FIRM

Przenieś rozmowę o sprawach biznesowych w miejsce, które słynie ze swej otwartości, kreatywności i doskonałej kuchni. Sprawna obsługa, każdorazowo przygotowywane menu przez Szefa Kuchni Adama Adamczaka, napoje i karta polskich win, przez którą przeprowadzi ciebie i twoich gości sommelier, Jacek Kulza – to wszystko znajdziesz w naszej restauracji podczas lunchu lub kolacji biznesowej dla większego grona współpracowników. Rezerwuj miejsce już dziś.

TWORZYMY MIEJSCE I ATMOSFERĘ,
KTÓRE DOCENIĄ TWOI WSPÓŁPRACOWNICY:

Dogodny dojazd samochodem i komunikacją miejską

Menu dla osób na różnych dietach

Taras i strefa wypoczynku

FIRMOWE IMPREZY

Planujesz organizację przyjęcia korporacyjnego, imprezy firmowej czy poczęstunku po konferencji? Zapraszamy do Concordia Design! Oferujemy przestronną i nowoczesną przestrzeń, która pomieści nawet 500 osób, wykwalifikowaną obsługę, menu starannie dobrane do charakteru spotkania: przekąski typu finger food, zupy i dania gorące, desery, również w wydaniu wegetariańskim, wegańskim czy bezglutenowym. Jesteśmy otwarci na twoje pomysły, stawiamy na jakość serwowanych dań, dbamy o odpowiednią oprawę.

ORGANIZUJEMY EVENTY Z DBAŁOŚCIĄ O KAŻDY SZCZEGÓŁ:

1500 m² przestrzeni eventowej, która pomieści 500 osób

Profesjonalna obsługa kelnerka

Menu dla osób na różnych dietach

Dogodny dojazd samochodem i komunikacją miejską

CATERING DLA FIRM

Dania podane na laboratoryjnych szkiełkach, utrzymane w kolorach twojej firmy lub nawiązujące do sztuki teatralnej, która właśnie ma swoją premierę? To wszystko jest możliwe! Obsługujemy zarówno kameralne spotkania, jak i imprezy dla kilkuset osób. Organizujemy śniadania prasowe, lunche biznesowe, przyjęcia firmowe i świąteczne, bankiety czy koktajle. Catering przygotowujemy w restauracji lub w miejscach wskazanych przez klientów, zawsze z dbałością o najwyższą jakość i doskonały smak.

PRZYGOTUJEMY WYKWINTNY I ELEGANCKI
POCZĘSTUNEK DLA TWOICH GOŚCI:

Menu dostosowane do typu i charakteru wydarzenia

Realizacja dużych i nietypowych projektów

Wysoka jakość składników i eleganckie podanie

Zapytaj o rezerwację

CONCORDIA TASTE poznań

SŁAWOMIR KACZALSKI

Restaurant Manager

Wybierz lokalizację: