LUDZIE CONCORDIA TASTE

EWA VOELKEL KROKOWICZ

Właścicielka i CEO Concordia Design

Właścicielka i CEO Concordia Design – pierwszego w Polsce prywatnego centrum designu i kreatywności, które inicjuje szereg działań dla biznesu, dorosłych i dla dzieci działającego w Poznaniu (od 2011) i Wrocławiu (od lipca 2020). Odpowiada również za powstanie i rozwój restauracji Concordia Taste w Poznaniu i Wrocławiu, które są częścią budynków Concordia Design. W 2022 roku Ewa Voelkel Krokowicz znalazła się w TOP50 najlepszych restauratorów według Rankingu Forbes. 

Ewa Voelkel Krokowicz jest także za działalność związaną z kulturą i sztuką realizowaną w ramach Przystani Sztuki oraz w Auli Artis. W marcu 2020 otworzyła również Lab150 – centrum badawczo rozwojowe. Ponadto działa w kilku stowarzyszeniach i organizacjach m.in.: Fundacja Liderek Biznesu, Wielkopolska Loża Biznesu, Rada Programowa Teatru Polskiego i Teatru Animacji w Poznaniu, FBN Polska, Rada Powiernicza Uniwersytetu SWPS.

ADAM ADAMCZAK

SZEF KUCHNI

JACEK KULZA

HEAD SOMMELIER

TOMASZ TARKOWSKI

F&B DIRECTOR

SŁAWOMIR KACZALSKI

RESTAURANT MANAGER

JAREK PATERKA

SOUS CHEF

OLESIA ZAMAKH

BANQUET SOUS CHEF

Sebastian Bober 

Floor Manager

Mateusz Wrzeszcz

Banquet Chef

Ula Rygowska

HR/Office manager

NATALIA WIELGUS

CONFERENCE AND BANQUETING MANAGER

ALEKSANDER KUBIAK

SOMMELIER

KULINARNY DREAM TEAM

Wierzymy, że miejsce tworzą ludzie, a gotowanie to praca zespołowa. Dlatego nasz team tworzy dobrze dobrana grupa doświadczonych praktyków i pasjonatów. Stawiamy na rozwój, ciągle szkolimy i rozwijamy umiejętności zespołu. Chcesz do nas dołączyć?

JĘDRZEJ MOŁODECKI

Z-CA MANAGERA RESTAURACJI

ANNA OBST

SPECJALISTKA DS. GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ

ANNA PAPIEŻ-ŚRONKOWSKA

PR & MARKETING MANAGER

Wybierz lokalizację: